Акрилові ванни від компанії "Тейко Україна" - якість та екологія

Опубліковано в АБЖ "Особняк" № 1-2(56) 2010р.

Акрилові ванни від компанії Тейко Україна - якість та екологія

На сьогодні акрилові ванни є найпопулярнішим та найбільш затребуваним видом ванн, що активно завойовує світовий ринок. Втілюючи у собі такі властивості як комфорт, функціональність, практичність і вишуканий зовнішній вигляд, ванна із акрилу значно підвищує якість життя та стає справжньою окрасою ванної кімнати. Довговічність і надійність акрилу вже давно визнали великі виробники сантехнічних виробів. Останнім часом у всьому світі акрилових ванн вироблено більше, ніж будь-яких інших ванн разом взятих, що обумовлено низкою незаперечних переваг, які має акрилова сантехніка порівняно з виробами із сталі або чавуну.

Акрилові ванни від компанії Тейко Україна - якість та екологія

Переваги акрилових ванн порівняно з ванними із інших матеріалів:

  1. Ергономічність. Застосування при виготовленні ванн акрилу, який є більш пластичним, ніж чавун, дозволяє створити форму, котра чудово пристосована до ліній людського тіла. Це, у свою чергу, забезпечує ідеальне поєднання масажу та релаксації.
  2. Комфорт. Акрилова ванна швидко нагрівається до температури води, що в неї наливається. Це дозволяє уникнути неприємних відчуттів, які виникають при зіткненні тіла з холодною поверхнею чавунної ванни.
  3. Довговічність. З плином часу емаль на чавунних ваннах жовтіє та тріскається, а акрилові ванни зберігають первісний колір і блиск упродовж усього терміну служби.Акрилові ванни від компанії Тейко Україна - якість та екологія
  4. Відсутність шуму. Акрилові ванни мають добрі звуковбирні властивості при наповненні їх водою.
  5. Практичність. Не потребують спеціального догляду. Акрилові ванни мають дуже приємну та блискучу поверхню, що значно полегшує їх миття. Поверхню достатньо протерти вологою губкою з додаванням звичайного рідкого миючого засобу та сполоснути душем.
  6. Естетичність. Акрилові ванни мають більш досконалі форми та розміри, що дозволяє "вписати" їх будь-який інтер'єр.
  7. Зносостійкість. На відміну від емальованого чавуну, акрил легко реставрується. При дрібних пошкодженнях акрил можна виправити шляхом шліфування та подальшого полірування поверхні до майже ідентичного вигляду.
Акрилові ванни від компанії Тейко Україна - якість та екологія

Компанія ТОВ "Тейко Україна" пропонує Вашій увазі широкий асортимент акрилових ванн виробництва Чеської республіки, виготовлених з використанням прогресивних технологій та якісних штучних матеріалів. Ми пропонуємо велику кількість форм і розмірів, починаючи з класичних прямокутних форм, продовжуючи круглими, овальними, півкутивими, кутовими ваннами і закінчуючи ваннами спеціальної форми для масажних систем. Майже всі акрилові ванни марки TEiKO можна обладнати гідромасажними системами, а також найрізноманітнішим додатковим приладдям.

ТОВ "Тейко Україна" є ексклюзивним дистриб'ютором компанії Teiko spol. s r.o., яка з 1992 року зарекомендувала себе як один із найуспішніших виробників сантехніки, як у чеському, так і в європейському масштабі. Вироби фірми TEiKO можна придбати вже в 17 країнах Європи. Відмінна якість наших виробів визначається сучасною виробничою технологією та якісним устаткуванням, використанням найбільш передових матеріалів (акрилових панелей) престижної торгової марки Lucite. Акрилові ванни від компанії Тейко Україна - якість та екологіяГарантію якості підтверджено сертифікацією у відповідності з ISO 9001:2000. Усе виробництво здійснюється з максимально дбайливим ставленням до оточуючого середовища у відповідності до стандарту ISO 14001. Окрім акрилових ванн, нашою компанією налагоджено виробництво і поставка піддонів, умивальників, душових боксів, гідромасажних ванн і боксів, боксів для сауни, масажні панелі, СПА басейни. Ми постійно підвищуємо споживчі якості та естетичний вигляд наших санітарних акрилових продуктів. Увагу фірми зосереджено на подальшому розвитку комерційної діяльності, збільшенні виробничих потужностей і покращенню турботи про клієнтів. На сьогодні розгалужена дилерська мережа компанії "Тейко Україна" охоплює такі міста, як: Київ, Одеса, Миколаїв, Львів, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Кіровоград, Чернігів, Донецьк. Запрошуємо дилерів до взаємовигідної співпраці!

Додати коментар


Захисний код
Оновити