Проект ДСТУ "Умовні позначення графічних документів містобудівної документації" (остаточна редакція)

Завантажити ДСТУ (1 частина архіву)

Завантажити ДСТУ (2 частина архіву)

Завантажити ДСТУ (3 частина архіву)

Завантажити ДСТУ (4 частина архіву)

Розроблено:

Державне підприємство "Український державний науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва" ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»

Розробники:

Т. Криштоп канд.техн.наук (науковий керівник), А.Ковтун канд.геогр.наук, Л. Бегаль, С.Буравченко канд. арх., К. Войтовська, Ю. Лисак, С. Маркітаненко, О. Мельник, А.Пронько, Н. Семоненко, Р. Старинець, О. Ханенко, О. Чижевський к.арх., С.Шаманський канд.техн.наук

За участю:

Державне підприємство «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя»:

Г. Айлікова, А. Економов, Ю. Палеха д-р геогр.наук, І. Шпилевський, В. Янчук.

Комунальна організація «Інститут Генерального плану м.Києва»:

С. Броневицький канд.техн.наук, Т. Нечаєва канд. арх., В. Присяжнюк

Київський національний університет будівництва та архітектури «КНУБА»:

М. Дьомін д-р арх., О. Сингаївська канд. арх.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України :

В.Липський канд.техн.наук

Право власності на цей документ належить державі. Цей документ не може бути повністю чи частково відтворений, тиражований і розповсюджений як офіційне видання без дозволу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.


Коментарі   

 
+6 #1 Олександр 05.06.2013, 15:17
Гарно вийшло. А ще б отримати ці умовні позначення в М 1 : 500 для програм ArchiCAD та AutoCAD, щоб не створювати велосипед. Вдячність була б безмежною.
Цитата
 
 
0 #2 ОленКа 15.12.2015, 22:38
Погоджусь з Олександром: теоретично - все чудово! Але як на практиці користуватися умовними позначеннями, що відповідають розробленому ДСТУ???
Двічі надсилала електронні листи... на жаль, так і не отримала відповіді на них.
Допоможіть!!! Умовні позначення, створені у форматі DWG дуже необхідні для створення містобудівної документації у AutoCAD.
Буду неймовірно ВДЯЧНА, якщо отримаю їх від Вас на вказану електронну адресу.
Цитата
 
 
0 #3 admin 16.12.2015, 10:35
Шановна Олена,

згідно наказу Мінрегіону України, який був замовником цього ДСТУ, розповсюдженням його офіційного тексту займається ДП "Укрархбудінфор м" 03037, м.Київ-37, вул. М.Кривоноса,2. тел.(044) 249-36-62.
Умовні знаки потрібно створювати засобами кожного програмного продукту (AutoCAD, AutoCAD MAP3D, ArcGIS Desktop і т. ін.)
Цитата
 
 
+1 #4 admin 16.12.2015, 16:14
Шановна, Олена, створення нових символів і типів ліній у вище названих програмних продуктах це засіб налаштувань як в будь-якій програмі. Як робота зі стилем в MS Word, наприклад. Але я погоджуюсь з Олександром, що створення великої кількості символів ще й для багатьох масштабів потребує часу.
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити