Генеральний план с. Зазим´є Броварського району Київської області

Генеральний план с. Зазим´є Броварського району Київської області

Генеральний план села Зазим'є Броварського району Київської області. Село Зазим'є – одне з найбільш стародавніх сіл Київщини – воно виникло ще за часів Київської Русі вздовж заплави Десни, русло якої час від часу змінювалося. У другій половині ХХ ст. виникло друге важливе ядро села – дачне поселення на зламі русла Десни, що утворює своєрідний півострів.

Детальніше: Генеральний план с. Зазим´є Броварського району Київської області

Генеральний план с. Мила Києво-Святошинського р-ну Київської області

Генеральний план с. Мила Києво-Святошинського району

Генеральний план поєднаний з детальним планом села Мила Києво-Святошинського р-ну Київської області. Генеральний план.

Генеральний план с. Дмитрівка Києво-Святошинського р-ну Київської області

Генеральний план с. Дмитрівка Києво-Святошинського району

Генеральний план села Дмитрівка поєднаний з детальним планом Києво-Святошинського р-ну Київської області. Проектний план

Генеральний план с. Капітанівка Києво-Святошинського р-ну Київської області

Генеральний план с. Капітанівка Києво-Святошинського району

Генеральний план поєднаний з детальним планом території окремих частин села Капітанівка Києво-Святошинського р-ну Київської області. Проектний план

Перелік виконаних робіт УКРНДПІЦИВІЛЬБУД

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД», яке брало участь у підготовці законів та державних будівельних норм щодо всіх видів містобудівної документації та містобудівного кадастру, розробляє схеми планування територій областей, районів, генеральні плани населених пунктів, плани зонування та детальні плани територій за державними розцінками із дотриманням нормативних строків і забезпеченням високої якості виконання робіт.

Оскільки наше підприємство до 1990 р. розробило переважну більшість проектів районного планування та значну кількість генеральних планів населених пунктів, ця містобудівна документація зберігається в архіві, що значно спрощує та прискорює оновлення цієї документації.

Детальніше: Перелік виконаних робіт УКРНДПІЦИВІЛЬБУД