Криштоп Тетяна Володимирівна

Контакт

заступник директора по науковій роботі

Контактна форма

Відправити по електронній пошті. Всі поля з зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.

Інша інформація

Інша інформація:

Освіта: вища, закінчила Київський інженерно-будівельний інститут.

Спеціальність за освітою: автоматизовані системи управління.

Стажування: Лінкольновський інститут земельної політики (м.Кембрідж, США); Swedsurvey (Швеція), Школа управління і демократії (Літовська Республіка), Міжнародний інститут бізнесу (м.Київ), Український науково-дослідний інститут стандартизації, сертифікації та інформатики Держспоживстандарту України (м.Київ), Міжгалузевий центр якості Української асоціації якості (м.Київ).

Вчений ступінь: кандидат технічних наук, вчене звання: старший науковий співробітник.

Нагороджена почесними грамотами Кабінету Міністрів України, Мінбуду України, Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації, нагрудним знаком Мінрегіонбуду України «Почесний працівник будівництва та архітектури» ІІ ступеня. Працює в ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД» (колишній інститут «УкрНДІпроцивільсільбуд») з 1994 року, на посаді заступника директора з наукової роботи - з 2000 року. Активно займається науковою діяльністю, результати якої публікує в спеціалізованих виданнях України та за кордоном. Є науковим керівником багатьох науково-дослідних робіт, які виконуються в інституті. В складі авторських колективів на замовлення Мінрегіону України розробляла проекти законів України, державні будівельні норми та методичні рекомендації з питань планування територій та містобудівного кадастру. Багаторазово приймала участь в спільних українсько-американських, українсько-швецьких, українсько-польських проектах.

Т.В.Криштоп входить до складу експертної комісії Мінрегіону України з проведення експертизи науково-дослідних і науково-технічних установ і організацій у сферах будівництва, промисловості будівельних матеріалів, архітектури і містобудування. Є заступником Голови Технічного комітету «Планування територій та населених пунктів». Залучається як викладач на курсах підвищення кваліфікації працівників органів державної влади і місцевого самоврядування, а також як науковий керівник практик студентів Київського національного університету будівництва та архітектури, Національного авіаційного університету, Національного транспортного університету.