Комплекс "Чайка"

Найкращим чином потенціал інституту, як комплексної наукової та проектно-вишукувальної організації проявляється у випадках, коли необхідно вирішувати складні комплексні містобудівні завдання. У цивільному будівництві таке трапляється при потребі створення нового населеного пункту або ж його ключової складової – великого житлового кварталу чи мікрорайону. Саме таке завдання постало перед інститутом, коли спільно із замовником – компанією «ТОВ «ОМОКС», було сформульовано завдання і намічено шляхи створення житлового комплексу з об'єктами соціально-культурного обслуговування «Чайка» в селі Чайки Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.

Детальніше: Комплекс "Чайка"

Квартал житлової садибної забудови, утворений внаслідок реконструкції Жулянського шляхопроводу

До переліку найважливіших об’єктів будівництва та розвитку інфраструктури у рамках підготування до Євро-2012 урядом було внесено реконструкцію Жулянського шляхопроводу (транспортна розв'язка на Київському півкільці на ділянці км 12+240 – км 14+360). Зведений ще у 60-х роках минулого століття Жулянський шляхопровід на початку другого тисячоліття став однією із найбільш проблемних київських розв’язок та потребував реконструкції у зв’язку з постійним виникненням транспортних «пробок».

Детальніше: Квартал житлової садибної забудови, утворений внаслідок реконструкції Жулянського шляхопроводу

Житловий комплекс з об'єктами соціально-культурного обслуговування (с. Гора Бориспільського району Київської області)

Опубліковано в АБЖ "Особняк" № 1(48) 2008р.

Житловий комплекс з об'єктами соціально-культурного обслуговування (с. Гора Бориспільського району Київської області)

Комплексність забудови населеного пункту на будь-якому етапі – основа професійного підходу до сучасного житлового будівництва. Показовим у цьому плані є житловий комплекс в селі Гора.

Детальніше: Житловий комплекс з об'єктами соціально-культурного обслуговування (с. Гора Бориспільського...

Житловий комплекс ТОВ "Барви-2005" (с. Гореничі Києво-Святошинського району Київської області)

Опубліковано в АБЖ "Особняк" № 1(48) 2008р.

Житловий комплекс ТОВ Барви-2005 (с. Гореничі Києво-Святошинського району Київської області)

Об'єктивною реальністю для сучасної забудови сіл приміської смуги столиці є співіснування житлових масивів різного типу. На практиці це обумовлюється комплексом факторів, головними з яких є: комерційний розрахунок замовника та містобудівна ситуація, що закладена в генеральний план населеного пункту.

Детальніше: Житловий комплекс ТОВ "Барви-2005" (с. Гореничі Києво-Святошинського району Київської області)

Житловий комплекс "Княжий маєток" (с. Княжичі Броварського району Київської області)

Опубліковано в АБЖ "Особняк" № 1(48) 2008р.

Житловий комплекс

Неподалік від в'їзду в місто Бровари, поряд з об'їздною дорогою та лісовим масивом на ділянці майже в 20 гектарів запроектовано комплекс, де застосовується житлова забудова усіх типів. Тут і окремі котеджі, і – зблоковані будинки-дуплекси, двоповерхові будинки-квартири-таун-хаузи і багатоквартирні житлові будинки середньої поверховості.

Детальніше: Житловий комплекс "Княжий маєток" (с. Княжичі Броварського району Київської області)